Služby

Vestavěné skříně

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ

Moderní vestavěné skříně do vaší domácnosti

Pomůžeme Vám navrhnout řešení vnitřního prostoru skříní, které vyrábíme na míru tak, aby byl úložný prostor ve Vašem bytě co nejlépe - účelně a prakticky - vyřešen. Nabízíme Vám kvalitní systémy posuvných, skládacích nebo otočných dveří, které umožní použít systém vestavěných skříní nebo šatny do jakéhokoliv interiéru.

FAQ

Časté dotazy

  • ◉ půdorys místnosti

Vaše měření nemusí být zcela přesné, celý prostor si naši pracovníci později zaměří sami. Poté Vám vyhotovíme detailní nákres Vaší kuchyně, který je u nás ZDARMA. Pokud budete s návrhem spokojeni, ihned také spočítáme i náklady na celkovou realizaci.

Vyrábíme veškerý nábytek do zařízení kteréhokoli interiéru.
Na veškeré námi vyrobené zboží je poskytnuta záruka 36 měsíců a na zboží je vystaveno prohlášení o shodě.

Rozdíly dělají detaily. Díky výběru z více než stovky dveří a pracovních desek a celé řadě úchytek můžete vytvořit kuchyni Vašich snů tak jedinečnou jako jste Vy sami. Dveře jsou vyrobeny z různých materiálů – například z lamina, s ABS hranou, MDF desky obalené fólií či masivního dřeva, nebo masivní dřevo s trojvrstvým lakem. Lamino pro výrobu korpusů jsou v dekorech výrobců TRACHEA, KRONOSPAN, EGGER, KAINDL.

 

Pracovní desky linek jsou ze žuly, umělého kamene, kompozitu, masivního dřeva, dřevotřísky nebo z multiplexu (střídavě uspořádané vrstvy dýh a dřevní drtě), opatřeného laminátem lisovaným za vysokého tlaku, nebo dokonce desky ze skla. Tloušťka desek se pohybuje v rozmezí 32 mm až 100 mm. Pracovní desky preferujeme od výrobců POLYFORM, KAINDL, DUROPAL, EGGER.

 

Dále se můžete rozhodnout pro klasické úchytky v různých provedeních, vystouplé či zapuštěné do dvířek, nebo pro variantu bez úchytek. Vyberte si kování a úchytky značek, HETTICH, IDEAL TRADE, TILIA, SIRO, BLUM.

REALIZACE

#Vestavěné skříně

Kontaktujte nás

Zaujala Vás naše nabídka?