Služby

Kuchyně

KUCHYNĚ

Sestavte si s námi kuchyni Vašich snů

Nejprve si vyberte styl a barvu kuchyně a sdělte nám, jak velký prostor máte pro Vaši kuchyni k dispozici. Společně potom vybereme vhodnou kombinaci spotřebičů na vaření a pečení, digestoř, lednici či myčku – to vše podle Vašich potřeb a rozpočtu. Samozřejmě Vám pomůžeme i s volbou vhodné pracovní desky, dřezu, baterie a s dalšími neméně důležitými detaily, jako jsou například úchytky dvířek.

FAQ

Časté dotazy

  • ◉ půdorys místnosti

Vaše měření nemusí být zcela přesné, celý prostor si naši pracovníci později zaměří sami. Poté Vám vyhotovíme detailní nákres Vaší kuchyně, který je u nás ZDARMA. Pokud budete s návrhem spokojeni, ihned také spočítáme i náklady na celkovou realizaci.

Vyrábíme veškerý nábytek do zařízení kteréhokoli interiéru.
Na veškeré námi vyrobené zboží je poskytnuta záruka 36 měsíců a na zboží je vystaveno prohlášení o shodě.

Rozdíly dělají detaily. Díky výběru z více než stovky dveří a pracovních desek a celé řadě úchytek můžete vytvořit kuchyni Vašich snů tak jedinečnou jako jste Vy sami. Dveře jsou vyrobeny z různých materiálů – například z lamina, s ABS hranou, MDF desky obalené fólií či masivního dřeva, nebo masivní dřevo s trojvrstvým lakem. Lamino pro výrobu korpusů jsou v dekorech výrobců TRACHEA, KRONOSPAN, EGGER, KAINDL.

 

Pracovní desky linek jsou ze žuly, umělého kamene, kompozitu, masivního dřeva, dřevotřísky nebo z multiplexu (střídavě uspořádané vrstvy dýh a dřevní drtě), opatřeného laminátem lisovaným za vysokého tlaku, nebo dokonce desky ze skla. Tloušťka desek se pohybuje v rozmezí 32 mm až 100 mm. Pracovní desky preferujeme od výrobců POLYFORM, KAINDL, DUROPAL, EGGER.

 

Dále se můžete rozhodnout pro klasické úchytky v různých provedeních, vystouplé či zapuštěné do dvířek, nebo pro variantu bez úchytek. Vyberte si kování a úchytky značek, HETTICH, IDEAL TRADE, TILIA, SIRO, BLUM.

REALIZACE

#Kuchyně

Kontaktujte nás

Zaujala Vás naše nabídka?